Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Helenka na procházce

07.04.2011 21:00
V poslední době často využíváme lepšícího se počasí a vyrážíme v plné sestavě na procházky. Dole se můžete podívat, jak to na nich vypadá.
Celý článek

Objevujeme talent!

20.02.2011 19:42
Již dříve jsme si všimnuli, že naše Helenka má zřejmě rytmus v krvi, a tak nám nedalo, abychom ji nenatočili při jejích občasných tanečních kreacích. Omlouváme se za nižší kvalitu snímku, ale jinak přejeme příjemnou zábavu.
Celý článek

Už běháme!

09.01.2011 10:58
  Ve skutečnosti naše Helenka chodí už tři týdny, začala se pouštět přesně v den, kdy měla třináct měsíců, ale čekali jsme s uveřejněním záběrů, až v této dovednosti získá ještě větší jistotu a taky na správnou příležitost. Tak tady se na to můžete podívat.  
Celý článek

Vánoce 2010

24.12.2010 19:18
Letos jsme s naší Helenkou oslavili již druhé vánoce a dlužno říct, že si jich užila o hodně víc, než loni. Dostala tři krásné dárečky, ze kterých měla ohromnou radost a nemohla se jich nabažit. Jenom s velkým úsilím jsme ji od nich odtrhávali a ukládali do postýlky. Na fotečky z vánoc se můžete...
Celý článek
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>