Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

První krůčky!

09.12.2010 18:00
Tak už jsme se dočkali. Právě dnes přišla Helenka na kouzlo pohybu po dvou a několikrát, evidentně s velkým potěšením, se sama pustila do chůze, i když zatím ušla jen pár krůčků.  Jakmile udělá trošku větší pokrok, natočíme  pro vás video, jak jí to jde.
Celý článek

Oslavy vrcholí

05.12.2010 20:54
Dnes proběhlo poslední kolo oslav prvních narozenin naší Helenky. Tentokrát jsme se sešli v širším rodinném kruhu u babičky a dědečka na Havlindě a narozeniny jsme oslavili společně se sestřenicí Veronikou. Helenka dostala plno krásných dárečků, za které všem zúčastněným ještě jednou moc děkujeme....
Celý článek

Oslavy pokračují

19.11.2010 19:16
Dnes proběhlo druhé kolo oslav Helenčiných prvních narozenin, tentokrát v nejužším rodinném kruhu. Na pár foteček z této slavnostní události se můžete podívat zde. Narozeninový kolotoč pak bude pokračovat začátkem prosince, kdy Helenka oslaví svoje první narozeniny společně se svojí sestřenicí...
Celý článek

Máme za sebou první oslavu

13.11.2010 19:24
Tuto sobotu jsme absolvovali první oslavu prvních narozenin naší Helenky, kterou jsme spojili  s oslavou narozenin Milana a Elišky. Oslava proběhla u Milana, kde jsme prožili moc příjemné odpoledne. Na pár foteček z oslavy se můžete podívat tady.
Celý článek
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>