Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Dvanáctý měsíc

19.10.2010 19:20
Tak mi začal poslední měsíc mého prvního roku života. Zatím je to docela pohoda, všechno se mi daří jak má, jsem zdravá, hodná a strašně milá, i když rodiče čím dál častěji říkají, že asi budu pěkná podšívka a srandistka. Uvidíme. Na fotečky z tohoto období se můžete podívat tady.
Celý článek

Lezu po kolínkách!

16.10.2010 10:13
No, pravda, po kolínkách to Helenka umí už delší dobu, ale v současné době využívá tento způsob pohybu výhradně. A taky se nám zatím, tedy až do včerejška, nepodařilo tuto její novou dovednost zaznamenat na video. Takže tady se můžete podívat, jak jí to náramně jde.
Celý článek

Jedenáctý měsíc

23.09.2010 20:02
Počátek jedenáctého měsíce byl poznamenán nádherným počasím v duchu babího léta, tak jsme toho důkladně využili a každý den jsme podnikli nějaký výlet. Jednou jsme byli v Boskovicích, podruhé jsme navštívili zajímavý Army park, nevynechali jsme ani blízkou a stále krásnou brněnskou přehradu. Na pár...
Celý článek

Víkend plný návštěv

13.09.2010 20:34
Uplynulý víkend byl ve znamení návštěv. V sobotu jsme strávili velmi příjemný den v Olomouci u Jany a Pavla Hoškových (na fotečky se můžete podívat tady) a v neděli jsme podnikli výlet k Jarmile a Mirkovi na jejich chalupu, kde se nám také moc líbilo (fotečky k nahlédnutí zde).
Celý článek
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>