Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Narozeniny babičky

05.09.2010 20:48
Včera jsme v úzkém rodinném kruhu a velmi příjemné atmosféře oslavili narozeniny naší milé babičky Helenky. Jak oslava probíhala se můžete podívat zde.
Celý článek

Tak už stojíme!

31.08.2010 17:25
Posledních pár dnů, přesně od začátku 10. měsíce, patří k nejoblíbenější Helenčině zábavě stoupání, a to za každé situace, kdekoliv a kdykoliv, baví ji to čím dál více a tím pádem čím dál více starostí přibývá jejím rodičům, kterí ji musí hlídat jako oko v hlavě. Dole se můžete podívat na malou...
Celý článek

U babičky v Třeboni

28.08.2010 21:24
Včera jsme se vrátili z krátké dovolené, kterou jsme zase po roce trávili u naší milé babičky Libunky v Třeboni. Tentokrát už s námi byla i Helenka. U babičky se nám, jako vždy, moc líbilo a jak jsme dovolenou prožili, se můžete podívat tady.
Celý článek

A další měsíc za námi

19.08.2010 16:04
Tak právě dnes oslavila Helenka už své 9. mininarozeniny a včera jsme v nejbližším rodinném kruhu oslavili i její jmeniny. Takže jako obvykle vznikl na její stránce další oddíl nazvaný 10. měsíc, kde i nadále můžete sledovat, jak se jí daří a jaké dělá pokroky.
Celý článek
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>