Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Helenka řádí na odrážedle

31.07.2012 21:15
Letos v létě usedla naše Helenka na odrážedlo a po pár vyjížďkách už na něm pěkně řádí. Jestli to tak půjde dál, brzy asi přesedláme na opravdové kolo. Je moc šikovná. Však se podívejte dole.  
Celý článek

Daniel je pokřtěný

11.05.2012 19:51
Dnes měl náš synek Daniel svůj velký den. V kruhu svých nejbližších byl v kostele v Březině děkanem Prnkou pokřtěn jménem Daniel David. Všichni jsme si slavnostní den užili a Danielkovi přejeme do dalšího života jenom to nejlepší. Na krátkou ukázku průběhu křtu se můžete podivat dole.
Celý článek

Helenka oslavila druhé narozeniny!

19.11.2011 21:22
Dnes oslavila naše milovaná dcerka Helenka v kruhu svých nejbližších svoje druhé narozeniny. Dostala spoustu krásných dárků, ze kterých měla neskrývanou radost. Za všechny ještě jednou moc děkujeme. Na pár foteček z oslavy se můžete podívat tady.
Celý článek

Kontrola u doktorky

15.11.2011 19:32
Dnes jsme byli s Danielkem již na třetí kontrole u dětské lékařky, v 6 týdnech. Ta shledala, že je Danielek po všech stránkách v pořádku. Váží 5 600 g, měří 58 cm, což svědčí o jeho velmi dobrém apetýtu, vždyť od poslední kontroly před třemi týdny přibral víc jak 1,5 kg. Tak jen tak dál.
Celý článek
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>