Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Helenka se odhalila!

04.08.2009 20:37
Dnes jsme pro vás všechny spustili stránky, které se budou věnovat našemu, dosud nenarozenému, miminku, Helence. Již dnes se můžete podívat na první fotečky a snad i video. Neváhejte a jděte rovnou na HELENKA!
Celý článek

První svatební video

04.08.2009 19:03
Konečně se nám podařilo získat a umístit na naše stránky první svatební video. Hledejte v sekci Svatební fotogalerie.
Celý článek

Poděkování

21.07.2009 18:43
Děkujeme všem našim známým, příbuzným, kamarádům a ostatním, kteří nám i nadále zachovávají svoji přízeň a opakovaně navštěvují naše stránky. Po svatební extázi došlo pochopitelně k určitému uvolnění, už se toho u nás tolik neděje, nicméně pořád se budeme snažit pro vás připravovat další...
Celý článek

Svatební cesta skončila

16.07.2009 19:41
Je to tak, svatební cesta, na kterou jsme vyrazili hned v pondělí po svatbě, je již minulostí. Museli jsme se smířit pouze s kratším výletem, proto jsme se rozhodli těch pár dní strávit v naší vlasti. Podrobnosti o svatební cestě se dozvíte ve fotogalerii, kde je možné shlédnout i pár foteček.
Celý článek
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>