Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Už jsme svoji, po všechen čas

12.07.2009 22:21
Ano, ano, dlouho očekávané se stalo skutkem. Včerejším dnem jsme se po obřadu, konaném v kostele Panny Marie, Matky církve v Březině, stali mužem a ženou. Celý náš slavný den se velice vydařil, více si o něm můžete přečíst ve fotogalerii v záložce Svatba.
Celý článek

Plůdek má jméno

07.07.2009 20:13
Takže nyní přestáváme našemu očekávanému děťátku říkat neutrálně "Plůdek", protože po dnešním ultrazvukovém vyšetření již známe jeho pohlaví, bude se od teďka a už napořád jmenovat "Helenka". Už teď se moc těšíme na její příchod na svět. Prosíme, držte nám všem palce. Ahoj
Celý článek

Upřesněna organizace svatebního dne

28.06.2009 11:29
Pro všechny zúčastněné jsme konečně zpracovali poslední část, týkající se svatby a to organizaci svatebního dne. Nezapomeňte se podívat!
Celý článek

Spuštěna fotogalerie

14.06.2009 20:09
Právě jsme naplnili první část fotogalerie a to oddíl "Před svatbou". Můžete se zde podívat, jak jsme  trávili ty dva roky, co už jsme spolu.
Celý článek
<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>