Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich rodinných stránkách, které původně vznikly za účelem přípravy naší svatby.   Ta už je ovšem minulostí, takže nyní se zde věnujeme hlavně aktuálnímu dění v naší rodině, tzn. že se zde objevují všechny více či méně významné události, týkající se nás dvou, naší rodiny a všech jejích členů. V současné době se největší pozornost upírá pochopitelně na naše dvě děti, dceru Helenku a syna Daniela.
Markétka, Milan, Helenka a Daniel

 

 

Kliknutím na obrázek 

přejdete přímo na stránky dětí:

 

 

 

Novinky

Výbavička oblečků kompletní

07.06.2009 19:17
Tak tento týden jsme již vpodstatě zkompletovali výbavičku prvních oblečků pro našeho Plůdka. Také jsme již pořídili přebalovací pultík, který musel Milan na naléhání Markétky smontovat (co kdyby mu něco chybělo), takže momentálně trošku překáží v předsíni. V budoucnu bude jeho místo samozřejmě v...
Celý článek

Už máme kočárek a autosedačku

07.06.2009 18:59
Už před týdnem jsme si dovezli kočárek pro Plůdek. Zatím jsme ho zaparkovali u babičky a dědečka, protože k nám už by fakt nevešel. Je nádherný, velký, festovní a je k němu i sportovní nástavba. A taky jsme dostali od babičky a dědečka první svatební dar - pořádnou autosedačku. Moc děkujeme.
Celý článek

Cukroví

06.06.2009 19:14
Dnes jsme učinili snad již poslední velký krok při přípravě svatby a to objednávku dortů a cukroví. Vsadili jsme na tradici a kvalitu a objednávku jsme udělali v brněnské cukrárně PUSINKA. Všichni hosté se mají na co těšit.
Celý článek

Dědíme!

23.05.2009 10:39
Moc a moc bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat Kubíkovi, Sylvě a Milanovi. Díky jejich včerejšímu štědrému daru se nám výbavička pro Plůdek pěkně rozrostla. Trochu úsměvným ovšem zůstává to, že strýček nebo tetička dědí věci po svém synovci. Takže ještě jednou, moc díky!
Celý článek
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>