Videa

Když jsme se procházeli údolím Bílého potoka, rodiče kousek naší vycházky natočili na video.

V práci se občas potkávám se  svým kamarádem Endym, se kterým si hrozně ráda hraju...když on je tak hodnej a trpělivej a nechá si ode mne všechno líbit.

S "rodiči" jsme podnikli výpravu spojenou s hledáním hub.

Když jsme se byli procházet na Kraví hoře, došli jsme až na psí cvičiště. Tak tam se mi fakt moc líbilo a musela jsem si vyzkoušet všechny ty překážky. Však se podívejte, jak mi to šlo.

V poslední době často chodíme na cvičák na Kraví hoře. Bývá tam spousta  kamarádů, se kterými si vyhraju (teda někteří jsou docela moc velcí a před těmi raději uteču nahoru na překážku) a taky několik překážek, přes které mě baví přebíhat a přeskakovat. No a běhat pro míček, to je teprve paráda!

 

No, míček je vůbec moje nejmilejší hračka, běhat za ním bych mohla celé hodiny, jenomže rodiče nemají nikdy tolik času, ach jo.

 

Nedávno jsem v sobě objevila nové, umělecké sklony. Velmi mě začalo bavit zpívání. Možná nastartuje moji novou kariéru.

 

Čas od času se "rodiče" rozhodnou, že ze mě udělají "dámičku" a odvezou mě do Brna k jedné sice příjemné paní, ale to co se mnou provádí, zase tak moc nemiluju. Nejvíc se mi na tom všem líbí, že mě předtím pořádně vykoupají a vydrbou a když mě pak pustí, můžu se samou radostí zbláznit. Však se podívejte.