Organizace svatebního dne

Tak jste se konečně dočkali. S naplněním této části jsme museli počkat až do doby, kdy budou jasné některé detaily, ale snad není ještě úplně pozdě.

Takže ideálně by měl tento slavnostní den z hlediska pozvaných hostů probíhat následovně:

- rodina nevěsty se shromáždí v době mezi 12.00 a 13.00 hod. v domě rodičů na ulici Havlíčkova 37 v Brně, kde jim bude nabídnuto občerstvení, budou odekorováni myrtami a ozdobí se jejich auta

- totéž platí i pro rodinu ženicha s tím rozdílem, že se v dané době sejdou v jeho bytě na ulici Zborovská 820 v Kuřimi

- kolem 13. hodiny vyrazí obě kolony směrem na Březinu, sjedou se u hotelu Velká Klajdovkä na ulici Jedovnická 7 v Brně (viz mapka dole)

- pokud se některým z pozvaných hostů nehodí zajíždět do bytů nevěsty či ženicha, mají možnost připojit se ke koloně právě zde, tedy u hotelu Velká Klajdovka, nepozději tak, aby celá kolona mohla vyrazit směrem na Březinu ve 13.30 hod.

 - jestli někomu nevyhovuje ani tato varianta, rádi se s ním potkáme přímo před kostelem Panny Marie, Matky církve v Březině a to nějpozději ve 14.00 hod.

 

Informace pro všechny ostatní přátele, kamarády, kolegy, známé atd., kteří by byli rádi účastni naší svatby:

- velmi rádi vás všechny uvítáme, aby jste byli účastni na svatebním obřadu a mohli s námi sdílet naše šťastné chvilky. Dostavte se, prosím, nejpozději do 14.00 hod. ke kostelu Panny Marie, Matky církve v Březině

 

Informace pro všechny, kteří by se rádi slavnostního obřadu zúčastnili a nevlastní automobil:

- obec Březina je velmi dobře dostupná prostředky hromadné dopravy, konkrétně autobusem, který odjíždí ze zastávky Stará osada, nejlépe ve 13.15, na místě jste ve 13.43, nazpět jede stejný autobus např. v 15.24 hod. (bližší informace hledejte zde)